Naše láska k designu

Chceme ukázat, že české ruce stále umí vyrábět kvalitní nábytek na celý život. Vyrábíme nadčasový barevný nábytek inspirovaný 30. léty 20. století s moderním kováním a prvky Feng-shui*.


U všech vyráběných zakázkových i typizovaných výrobků klademe důraz na kvalitu opracování dílců (například technologie ABS-hran). Nejen proto pravidelně provádíme modernizaci strojového parku.

Nábytek na zakázku vyrábíme od roku 1992. V našem portfoliu najdete vše od skříní, kuchyní, dětského nábytku či dveřních křídel po vybavení pro kancelářské a společenské prostory.

*Feng-shui je čínské umění geomantie , čili výkladu proudění a směrování zemských a atmosférických sil a jinových a jangových energetických směřování s cílem nalézt podle tohoto výkladu nejvhodnější místo k pobytu člověka v daném prostředí.


U sériových designových řad limitujeme počet na 25 kusů - chceme, aby každý náš zákazník měl pocit jedinečnosti. Tomu odpovídá i náš individuální přístup ke každé zakázce.
Konzultace probíhá tak, že si domluvíme schůzku v daném prostoru, aby se designérka mohla vcítit do prostoru i lidí, kteří v něm žijí. Navrhneme pak interiér přímo na míru danému člověku.

Náš nábytek je vyráběn s maximální šetrností k životnímu prostředí. Mimoto také za každou zakoupenou skříň Chickaree vysadíme jeden nový dub.

Jsme členy Okresní hospodářské komory a Czech Republic Product.

Co říkají klienti

Náš tým

PETRA, KLIENTKA

U skříně Chickaree mě baví  ty tajný skrytý místa, o kterých vím jen já.

TOMÁŠ A MARKÉTA, KLIENTI

Spolupráce se Šárkou je super zážitek. Vzala  nás na prohlídku našeho nového domu podle feng-shui. Po celou dobu rekonstrukce nám byla k dispozici svými radami a my tak zažívali, jak se náš dům mění krok po kroku v útulný domov.
Dále...

TADY MŮŽETE BÝT VY :)

Budeme rádi, pokud se o svoji zkušenost s naším studiem podělíte s ostatními.

sarka profil2
sarka profil2

Zakladatelka Miluje design, interiéry a navrhování účelného nábytku. Více než 10 let se věnuje feng-shui.

Pavel Nádeníček
Pavel Nádeníček

Truhlář Více jak 20 let jej živí láska ke dřevu.

Jaroslav Čech
Jaroslav Čech

Fotograf Zajímá jej vše, co se vejde do objektivu :)